مهدی کروبی در صفحه اصلی یاهو مکتوب

کروبی صفحه اصلی یاهوyahooیاهو مکتوب و کروبی

متن رو از طریق  گوگل ترجمه کردم.فارسی روان نیست اما میشه  فهمید در چه موضوعیه
همین هم غنیمته
 

از رویترز

تهران (رویترز) — ایرانی رهبر مخالفان مهدی کروبی شده است از بازداشت خانگی اجازه برای خانه جدید که در آن او خواهد شد تحت بازداشت خانگی قرار دادن دوباره نگاه کنید ، یک وب سایت محافظه کار گفت : در تاریخ شنبه.

"مهدی کروبی منتشر شده است به طور موقت، او و همسرش به دنبال یک خانه جدید، " وب سایت جهان است. "در خانه جدید آنها هنوز هم تحت نظارت نیروهای امنیتی به هر اقدام علیه امنیت ملی مرتکب نشده بود."

وب سایت های مخالف نیز انجام خبری، به نقل از مشاور کروبی که خدمات بی بی سی فارسی گفته بود که Karoubis مورد نیاز را به عنوان حرکت شدید امنیتی در اطراف خانه خود تهران همسایگان خود به حرکت از حال به حال به معنای به حال.

این روحانی 73 ساله در انتخابات در برابر محمود احمدینژاد در ژوئن 2009 ایستاده بود. همراه با همکار دیگر کاندیدای اصلاحطلب میرحسین موسوی، او از دست نشانده های پس از انتخابات تظاهرات توسط ایرانیان معتقد بودند که رای تقلب شده بود برای تضمین انتخاب مجدد از تندرو فعلی.

دولت هرگونه تقلب در رای گیری گفت و تظاهرات شد تا از سوی دشمنان خارجی ایران که با هدف سرنگونی شکل اسلامی این کشور از دولت هم زده.

هر دو کروبی و موسوی برگزار شده است بدون ملاقات در انفرادی از آنجایی که آنها طرفداران خود را بر روی خیابان برای February14 تجمع در حمایت از قیام در جهان عرب نامیده می شود — اولین تظاهرات توسط "جنبش سبز" خود را از تظاهرات خیابانی بودند توسط نیروهای امنیتی در پایان خرد سال 2009.

اعضای مجلس تحت سلطه محافظه کار نامیده اند برای آنها را به محاکمه و به دار آویخته شد اما تا کنون مقامات تصمیم گرفته اند که به جای منزوی کردن آنها را به طور رسمی بازداشت، با احتیاط از angering حامیان آنها.

(ویرایش شده توسط Hemming جان)

یک دیدگاه در “مهدی کروبی در صفحه اصلی یاهو مکتوب”

 1. به آقای کروبی تبریک میگم
  وقتی وهابی ها و صهیونیستها ازش مینویسن و میارن تو صفحه اصلی
  یعنی که مستر کروبی داره تو خط اونا برا اهداف اونا حرکت میکنه
  رهبری فرمودند: اگر ببینید دشمن داره برا شما کف میزنه بدونید
  که تو دروازه خودی گل زدید
  خدایا کی خلاص میشیم از این دنیای وانفسا
  خدایا ما را در این دوران فتنه انگیز حفظ بفرما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.